Dárek k výročí pro ženu – KARAMELKOV
Doprava ZDARMA při koupi 2 kusů🎁 použijte kupón: dopravazdarma

Dárek k výročí pro ženu

Dárek k výročí pro ženu

Chcete Váš den udělat skutečně výjimečným a lámete si hlavu čím obdarovat Vaši milou v den výročí? Čokoládu od Vás dostala Vaše partnerka zajisté už několikrát, ale co jí věnovat něco opravdu jedinečného a originálního? Něco, co poukáže na její výjimečnost? Něco, čím byste zapůsobili na srdce Vaší milované a vytvořili nezapomenutelný zážitek? S personalizovanými karamelkami se Vám to zajisté povede!

S tímto originálním dárkem uděláte Váš den skutečně famózní. Vykouzlíte úsměv na její tváři a potěšíte chuťové buňky.  Na karamelku můžete napsat své milé krátký vzkaz a vyjádřit tak city, které k ní chováte, popřípadě si nechat vepsat jen Vaše jména.  Udělejte jen tak své lásce radost, či věnujte jedinečný dárek k výročí.

Vyberte si z více než padesáti vzorů. Jakmile si vyberete ten správný vzor, doplňte na karamelku jméno Vás dvou, Vaší milé nebo vepište krátký vzkaz. Můžete například kratičkou větu: Mám tě rád/a, miluji tě.  Je to jen na Vás. Vždy po přijetí objednávky Vám zašleme grafický návrh. Kdybyste si nevybrali žádný z námi nabízených vzorů, nevadí. Zašlete nám do chatu nebo na náš email Vaši konkrétní představu a náš profesionální grafik vytvoří vzhled karamelky přímo Vám na míru. Na karamelku můžete vložit také vlastní fotografii, či změnit barvu pozadí, které nabízíme. Ideální dárek pro Vaši milovanou, naleznete v sekci KARAMELKY Z LÁSKY: