O karamelkách | KARAMELKOV.CZ
Doprava ZDARMA při koupi 2 kusů🎁 použijte kupón: dopravazdarma

O KARAMELKÁCH

V Karamelkově prodáváme PRÉMIOVÉ karamelky (karamely s mléčnou příchutí), které jsou vyráběné dle tradiční a speciální receptury. Jsou naprosto jedinečné, vynikající, lahodné a při každém ukousnutí se doslova rozplývají na jazyku

Karamelky si necháváme vyrábět u velmi pečlivě vybraného dodavatele v POLSKU, který má s jejich výrobou více než 30ti letou zkušenost. Proč jsme vybrali zrovna tuto zemi? Jsme milovníci karamelek, které se v zahraničí běžně označují jako "cream fudge". Našim záměrem bylo na český trh přinést nejlepší karamelky, abychom s Vámi mohli sdílet naši zálibu v této laskomince. Jak jistě víte, tradiční polskou sladkostí jsou takzvané "KRÓWKI", které tam mají již téměř stoletou historii. Těžko někdo může rozporovat, že právě u našeho souseda se vyrabějí ty nejlepší "cream fudge" (krówki) na světě. Stejně jako my máme to nejlepší pivo. :-)

Vybrat destinaci tedy bylo celkem jednoduché, ale následně vybrat ty nejlepší karamelky v dané zemi již tak snadné nebylo. V Polsku se nachází desítky producentů karamelek (=krówki). Náš cíl byl stanoven jednoznačně a v žádném případě jsme nechtěli v ničem slevit. Chceme dovážet ty nejchutnější a nejkvalitnější karamelky. A tak jsme hledali, zkoušeli, ptali se, četli recenze, obvolávali, až se nám nakonec povedlo domluvit spolupráci, na kterou jsme velmi pyšní! 

 

TRVANLIVOST:

trvanlivost karamel je v rozmezí 2-3 měsíce od doručení. (Minimálně vždy 2 měsíce). Přesné datum trvanlivosti je uvedeno na obalu každé objednávky. Karamelky postupně krystalizují a tedy tvrdnou. Prosím, skladujte v suchu a chladu. Pokud nejsou skladovány v suchu a v chladu, pak je proces krystalizace rychlejší a tím se karamelky rychleji stávají tvrdší.

 

Jaké je Složení karamelek?

KARAMELY obsahují: cukr, glukózový sirup, odtučněné mléko v prášku (14 %), máslo (pasterizovaná smetana), voda, aromat.

 

Energetická hodnota:

1742KJ/412KCAL; tuky 6,16g (v tom nasycené mastné kyseliny 3,58g); sacharidy 84,79g (v tom cukry 62,6 g); bílkoviny 4,49g; sůl 0,16g

 

✅BEZ LEPKU

✅BEZ PALMOVÉHO OLEJE

✅BEZ PŘIDANÝCH KONZERVANTŮ

 

VÁHA A VELIKOST KARAMELEK:

  • Rozměr etikety, do které balíme karamelky je 75x85mm. Po zabalení má karamelka rozměr cca 75x18x18mm.
  • Jedna karamelka váží 12-13 gramů
  • 30 karamelek: minimálně 370g (StarterPack)
  • 60 karamelek: minimálně 740g (MediumPack)
  • 80 karamelek: minimálně 1000g (SuperPack)
  • 250 karamelek: minimálně 3100g (MegaPack)
  • 500 karamelek: minimálně 6200g (UltraMegaPack)

V retro dózičce najdete 18 karamelek (vždy min 200g)